Az orvosi portfolió hirdetési felületeinek és szponzori lehetőségeinek értékesítésére keresünk key-account sales területen gyakorlattal rendelkező

szenior értékesítési menedzsert (médiaképviselőt)
RX (vényköteles gyógyszerek) területre

Feladatok

  • kapcsolattartás vényköteles gyógyszereket gyártó, forgalmazó cégek termékmenedzsereivel, portfolió igazgatóival, marketing vezetőivel
  • a partnerek igényeinek, elvárásainak pontos megismerése és megértése
  • a partnerek igényeire releváns ajánlatok készítése
  • a kiadó orvosi portfoliójába tartozó nyomtatott és digitális termékek hirdetései felületeinek és szponzori lehetőségeinek értékesítése
  • szponzorált kiadványok (különlenyomatok, szemlézések, időszaki kiadványok) értékesítése
  • a hirdetői kör bővítése
  • piaci információk összegyűjtése

Elvárások

  • key-account értékesítés terén szerzett tapasztalat
  • médiapiaci és/vagy gyógyszeripari gyakorlat előny
  • pro-aktív munkavégzés
  • „hunter” sale attitűd
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • a piacon elismert, színvonalas orvosszakmai kiadványok
  • teljesítményarányos jövedelem fix + jutalék konstrukcióban
  • laptop + mobil
  • budapesti székhely